
De konijnen van Goof de goochelaar hebben er geen zin meer in, dus Goof neemt een nieuw dier: de enthousiaste pinguïn Achilles. Als de kleine pinguïn uit de hoed springt, vallen de mensen om van verbazing. Goof en Achilles veroveren het land met hun show, tot de kleine pinguïn op een dag verdwenen is. De goochelaar ontdekt dat Achilles gevangen wordt gehouden en moet een slim plan bedenken om zijn kleine vriend terug te krijgen.

Mening over het boek
Recensie van Femke (6-8 jaar)
1. Heb je het boek uitgelezen?
Ja
2. Als je het boek niet hebt uitgelezen: waarom niet? Wat vond je niet leuk aan het boek?
3. Wat vind je van het boek?
★★★★★
4. Waarom heb je dit boek uitgekozen om te lezen?
Het boek heeft een mooie voorkant, Ik vond de tekst op de achterkant leuk, ik kreeg het van de leeshelden
5. Welke steekwoorden passen bij het boek?
avontuurlijk, geheimzinnig, grappig, leuk, spannend, vrolijk
6. Staan er tekeningen in het boek? Door wie zijn ze gemaakt? Vind je de tekeningen mooi? Passen de tekeningen bij het verhaal?
De tekeningen zijn gemaakt door Hiky Helmantel. De tekeningen zijn superleuk en ze passen supergoed bij de tekst.
7. Wat vind je leuk aan het boek?
Alles. De pinguïn Achilles doet steeds een dansje als hij uit de hoed springt en dat vind ik grappig.
8. Wat vind je niet leuk aan het boek?
Niks
9. Is er iemand uit het boek die je in het echt zou willen ontmoeten? Wat zou je dan samen gaan doen?
Achilles en Goof en dan wil ik leren goochelen
10. Wil je nog iets anders vertellen over het boek?
nee
11. Is het boek moeilijk of gemakkelijk te lezen?
Gemakkelijk
12. Wil je het boek nog een keer lezen?
Ja, ik wil het boek nog een keer lezen, Ik wil andere boeken van deze schrijver lezen, Ik wil het volgende boek uit deze serie lezen
13. Voor wie zou dit een leuk boek zijn?
Voor kinderen van een jaar of acht.
Ikvindlezenleuk heeft dit boek van uitgeverij Clavis gekregen voor de leeshelden