Jozua Douglas – De ongelooflijke Ravi Ravioli (7e recensie)

Als president Fernando de spectaculaire magische show van hypnotiseur Ravi Ravioli op televisie ziet, nodigt hij hem meteen uit. Fernando wil meer weten over de ongelooflijke kunsten van de hypnotiseur. Al gauw raakt de president helemaal in de ban van Ravi en doet alles wat hij zegt. Maar is Ravi Ravioli wel te vertrouwen? Rosa en Fico gaan op onderzoek uit en doen een vreselijke ontdekking.

Mening over het boek
Recensie van Pablo (8-10 jaar)
Hoe kom je aan het boek?
Zelf gekocht
Wat vind je van het boek?
★★★★★
Waarom heb je dit boek uitgekozen om te lezen?
Het boek heeft een mooie voorkant, Ik vond de tekst op de achterkant leuk, Ik heb al andere boeken van deze schrijver gelezen, Ik heb al andere boeken uit dezelfde serie gelezen, Andere mensen zeiden dat het een leuk boek is
Welke steekwoorden passen bij het boek?
avontuurlijk, cool, fascinerend, geheimzinnig, grappig, interessant, lang, leuk, mooi, ontroerend, spannend, verrassend, vrolijk
Staan er tekeningen in het boek? Wie heeft ze gemaakt?
Elly Hees
Wat vind je van de tekeningen? Passen ze bij het verhaal?
mooi, vrolijk en ze passen goed bij het verhaal
Is het boek moeilijk of gemakkelijk te lezen?
Gemakkelijk
Waar gaat het verhaal over?
Het verhaal gaat over president Pablo Fernando, zijn kinderen Fico en Rosa, zijn vrouw Florabella en meester Gabriel.
Ze wonen in Costa Banana. Een eilandengroep in Zuid Amerika.
Pablo Fernando kijkt een show van Ravi Ravioli. Hij nodigt deze man uit. Pablo wil weten hoe de trucs in elkaar zitten. Ravi doet vreemde dingen. Pablo raakt in de war van hypernotiseren (hypnotiseren) Pablo doet alles wat hij zegt. Er is een bom in het Fico stadion. Er gebeuren rare,gekke en vreemde dingen sinds Ravi er is. Rosa en Fico gaan op onderzoek uit en ze ontdekken het vreselijke plan van Ravi. Kunnen Rosa en Fico de ongelooflijke Ravi Ravioli tegenhouden?????????
Ik vind het leuk omdat Fico grappige en domme dingen doet en spannend omdat er een bom zit verstopt in het Fico stadion.
De grappige lijstjes die Jozua in zijn boeken maakt zijn ook erg leuk om te lezen.
De tekeningen passen er ook weer mooi bij. Vrolijk, geheimzinnig en mooi.
ONGELOOFLIJK SPANNEND!!!!!!!!!!!!!!! LEZEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wie is de hoofdpersoon?
Pablo Fernando, zijn vrouw Florabella, Hun kinderen Rosa en Fico en Ravi Ravioli
Is er iemand uit het boek die je in het echt zou willen ontmoeten? Wat zou je dan samen gaan doen?
Fico. Samen met hem een drone race houden.
In welke tijd speelt het verhaal zich af?
Nu
Waar speelt het verhaal zich af?
Op Costa Banana
Waarom moeten andere kinderen dit boek lezen?
Omdat het super leuk en spannend is
Wil je nog iets anders vertellen over het boek?
Lezen!
Wil je het boek nog een keer lezen?
Ja, ik wil het boek nog een keer lezen, Ik wil andere boeken van deze schrijver lezen, Ik wil het volgende boek uit deze serie lezen