
Silke, de moeder van Herre, is helemaal in de ban van een vreselijke man, Wallis. Ze is zo van hem gecharmeerd dat ze nauwelijks nog op Herre let. Herre vertrouwt Wallis voor geen cent. Wat wil die walgelijke man eigenlijk van zijn moeder? Voor het te laat is moet Herre naar de Noordpool om zijn verdwenen vader te vinden. Zonder dat zijn moeder het weet, begint hij aan een gevaarlijke zoektocht. Hij kan de hulp van zijn oude buurman goed gebruiken, maar waar is meneer Teunissen gebleven? En lukt het hem om zijn vader op tijd te vinden?

Mening over het boek
Recensie van Rick (10-12 jaar)
Hoe kom je aan het boek?
Gekregen van iemand
Wat vind je van het boek?
★★★★★
Waarom heb je dit boek uitgekozen om te lezen?
Ik heb al andere boeken van deze schrijver gelezen, Het eerste deel was echt heel leuk en dit deel is ook weer heel leuk.
Welke steekwoorden passen bij het boek?
avontuurlijk, fascinerend, geheimzinnig, grappig, interessant, spannend, verrassend
Staan er illustraties in het boek? Wie heeft ze gemaakt?
Iris Boter
Wat vind je van de illustraties? Passen ze bij het verhaal?
Ja. Ze laten ook nog mijn fantasie werken
Is het boek moeilijk of gemakkelijk te lezen?
Gemakkelijk
Waar gaat het verhaal over?
Herre gaat op expeditie naar de Noordpool zonder dat zijn moeder het weet. Want die heeft alleen maar oog voor die nare Wallis!
Wie is de hoofdpersoon?
Herre
Zou je iemand uit het verhaal willen ontmoeten? Waarom? En wat zou je dan gaan doen?
Meneer Escargot. Ik vind hem grappig.
In welke tijd speelt het verhaal zich af?
Nu
Waar speelt het verhaal zich af?
Nederland en de Noordpool
Waarom moeten anderen dit boek lezen?
Omdat het boek je na twee bladzijdes al helemaal niet meer los wil laten.
Wil je nog iets anders vertellen over het boek?
Het is een heel grappig boek. Zeker als het voorgelezen wordt met leuke stemmen.
Wil je het boek nog een keer lezen?
Ja, ik wil het boek nog een keer lezen, Ik wil andere boeken van deze schrijver lezen, Ik wil het volgende boek uit deze serie lezen