Hieronder vind je een overzicht met de maandelijkse unieke bezoekers sinds april 2013. Voor die tijd had Ikvindlezenleuk nog geen statistiekenteller.

Topdagen

  • zondag 3 november 2019 – 1854 bezoekers
  • woensdag 30 oktober 2019 – 1652 bezoekers
  • woensdag 10 januari 2018 – 1638 bezoekers

Bezoekers per maand

Het overgrote deel van de bezoekers komt uit Nederland. Daarnaast komt een groeiende groep bezoekers uit BelgiĆ«. Veruit de meeste bezoekers komen via Google op de website (zo’n 95%). De rest komt via social media of rechtstreeks op de website. November 2019 was een topmaand met 36.108 unieke bezoekers. De vorige topmaand was januari 2018 met 31.2020 bezoekers.

202112 statistieken ikvindlezenleuk
statistieken t/m december 2021
MaandUnieke bezoekersPaginaweergaven
December 202115.48725.753
November 202126.01943.669
Oktober 202120.54535.446
September 202110.21718.408
Augustus 20214.0256.651
Juli 20215.5229.454
Juni 202116.01926.507
Mei 202118.11230.895
April 202114.97425.627
Maart 202118.52431.850
Februari 202114.61535.940
Januari 202118.55332,786
December 202011.92420.409
November 202023.81139.968
Oktober 202021.28036.626
September 202012.37522.566
Augustus 20205.32310.219
Juli 20206.08710.277
Juni 202015.88226.106
Mei 202019.30532.304
April 202022.21038.830
Maart 202027.75245.853
Februari 202022.11736.497
Januari 202029.75552.526
December 201921.54539.960
November 201936.10863.415
Oktober 201928.77250.025
September 201910.76721.368
Augustus 20194.4719.282
Juli 20195.62911.797
Juni 201917.62231.299
Mei 201921.30338,678
April 201914.04925.771
Maart 201917.27428,849
Februari 201910.27716.841
Januari 201914.02323.973
December 20189.07115.701
November 201816.59828.219
Oktober 201815.67418.707
September 20188.11416.842
Augustus 20183.9809.121
Juli 20186.15812.040
Juni 201818.32529.969
Mei 201819.78534.002
April 201819.97235.908
Maart 201829.55551.928
Februari 201825.39047.400
Januari 201831.20257.749
December 201720.13439.439
November 201731.25454.518
Oktober 201726.59949.157
September 201710.67418.786
Augustus 20174.9908.129
Juli 20175.6399.134
Juni 201717.54429.044
Mei 201718.73929.779
April 201713.78921.961
Maart 201722.78337.168
Februari 201715.73225.605
Januari 201719.56932.506
December 201612.90323.125
November 201620.55733.856
Oktober 201615.50124.780
September 20165.8279.403
Augustus 20162.3184.190
Juli 20162.8185.024
Juni 20169.56814.977
Mei 201610.24316.211
April 20167.99412.449
Maart 201610.66916.970
Februari 20169.57616.840
Januari 2016111.6618.792
December 20156.64811.613
November 20159.97616.922
Oktober 20158.19614.754
September 20153.9358.333
Augustus 20151.8274.283
Juli 20151.6013.230
Juni 20154.3618.657
Mei 20153.6946.334
April 20152.7265.587
Maart 20154.49313.835
Februari 20152.3137.402
Januari 20156.08727.057
December 20143.39517.226
November 20144.75421.752
Oktober 20143.85217.321
September 20141.8679.268
Augustus 20149776.587
Juli 20148175.634
Juni 20146653.035
Mei 20141.0353.500
April 20142.2615.361
Maart 20142.0195.066
Februari 20141.1072.636
Januari 20148151.818
December 2013295807
November 2013198492
Oktober 2013229693
September 201390260
Augustus 201389184
Juli 2013122351
Juni 20133401.079
Mei 20136171.678
April 20132292.412

Bezoekers per jaar

JaartalUnieke bezoekersPaginaweergaven
2021177.637322.984
2020211.273372.181
2019194.914361.258
2018195.339366.953
2017199.722355.226
2016115.215196.617
201553.611128.007
201422.38699.204
20132.1597.956

Aantal recensies

Mijn eerste recensie kwam op 18 december 2012 online. Vier maanden later kwamen de eerste recensies van kinderen erbij.

Totaal aantal recensies: 5912 (1 januari 2022)

  • 2021 – 408 nieuwe recensies
  • 2020 – 547 nieuwe recensies
  • 2019 – 594 nieuwe recensies
  • 2018 – 688 nieuwe recensies
  • 2017 – 860 nieuwe recensies
  • 2016 – 1179 nieuwe recensies
  • 2015 – 1116 nieuwe recensies
  • 2014 – 405 nieuwe recensies
  • 2013 – 114 nieuwe recensies
  • 2012 – 1 nieuwe recensie

Volgers op social media

10 januari 2022