Hieronder vind je een overzicht met de maandelijkse unieke bezoekers sinds april 2013. Voor die tijd had Ikvindlezenleuk nog geen statistiekenteller.

Unieke bezoekers

Op woensdag 10 januari 2018 had Ikvindlezenleuk een topdag met 1638 bezoekers.

Maandelijkse statistieken

MaandUnieke bezoekersPaginaweergaven
Januari 201914.02323.973
December 20189.07115.701
November 201816.59828.219
Oktober 201815.67418.707
September 20188.11416.842
Augustus 20183.9809.121
Juli 20186.15812.040
Juni 201818.32529.969
Mei 201819.78534.002
April 201819.97235.908
Maart 201829.55551.928
Februari 201825.39047.400
Januari 201831.20257.749
December 201720.13439.439
November 201731.25454.518
Oktober 201726.59949.157
September 201710.67418.786
Augustus 20174.9908.129
Juli 20175.6399.134
Juni 201717.54429.044
Mei 201718.73929.779
April 201713.78921.961
Maart 201722.78337.168
Februari 201715.73225.605
Januari 201719.56932.506
December 201612.90323.125
November 201620.55733.856
Oktober 201615.50124.780
September 20165.8279.403
Augustus 20162.3184.190
Juli 20162.8185.024
Juni 20169.56814.977
Mei 201610.24316.211
April 20167.99412.449
Maart 201610.66916.970
Februari 20169.57616.840
Januari 2016111.6618.792
December 20156.64811.613
November 20159.97616.922
Oktober 20158.19614.754
September 20153.9358.333
Augustus 20151.8274.283
Juli 20151.6013.230
Juni 20154.3618.657
Mei 20153.6946.334
April 20152.7265.587
Maart 20154.49313.835
Februari 20152.3137.402
Januari 20156.08727.057
December 20143.39517.226
November 20144.75421.752
Oktober 20143.85217.321
September 20141.8679.268
Augustus 20149776.587
Juli 20148175.634
Juni 20146653.035
Mei 20141.0353.500
April 20142.2615.361
Maart 20142.0195.066
Februari 20141.1072.636
Januari 20148151.818
December 2013295807
November 2013198492
Oktober 2013229693
September 201390260
Augustus 201389184
Juli 2013122351
Juni 20133401.079
Mei 20136171.678
April 20132292.412

Bezoekers

Het overgrote deel van de bezoekers komt uit Nederland. Daarnaast komt een groeiende groep bezoekers uit België. Veruit de meeste bezoekers komen via Google op de website (zo’n 95%). De rest komt via social media of rechtstreeks op de website.

Jaaroverzicht

JaartalUnieke bezoekersPaginaweergaven
2018195.339366.953
2017199.722355.226
2016115.215196.617
201553.611128.007
201422.38699.204
20132.1597.956

Aantal recensies

Mijn eerste recensie kwam op 18 december 2012 online. Vier maanden later kwamen de eerste recensies van kinderen erbij.

JaartalRecensiesTotaal recensies
20186884.363
20178603.675
20161.1792.815
20151.1161.636
2014405520
2013114115
201211

Volgers op social media

Stand op 6 januari 2018